ÇELİKKAL MAKİNATürkiye'nin ilk ve tek yerli üretimi olan Elektro pnömatik Beton Kırıcı ve Delici - Kırıcı makinalar ÇELİKKAL tarafından üretilmiştir.

1989 yılında kurulan Çelikkal, yaptığı AR-GE çalışmaları sonunda 1993'de Türkiye'de ilk beton kırıcı olan Çelikkal A1 beton kırıcı modelini, 1999 yılında da Çelikkal A2 Beton Delici-Kırıcı modelini siz kullanıcıların hizmetine sunmuştur.Elektro pnömatik Beton Kırıcı ve Delici - Kırıcı makinalarımız ülkemizdeki çalışma şartlarının ağırlığı dikkate alınarak uzun süren araştırma ve geliştirmeler sonucunda yüksek performans gösterecek şekilde tasarlanıp üretilmiştir.

ÜRÜNLER

YEDEK PARÇA30 seneden bu yana yaptığı işin hammaddesine, üretim tekniğine, ara ve son kontrollere ve satış sonrası hizmetlere kadar geçen tüm süreçlerde en önemli faktörün "İNSAN" olduğunun bilinciyle, üstün hizmet anlayışını hedef alarak sektörümüzde "İYİ FİRMA VE İYİ ÜRÜN" olmayı sürdürmekteyiz.


Makinalarımızın içerisindeki tüm mekanik parçalar ile keski ve matkap uçları kendi üretimimizdir .


Halen İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde faliyet gösteren fabrikamız servis, yedek parça ve makina satış konusunda siz değerli kulanıcılarımızın hizmetindedir. Çelikkal ürünlerini temin edebileceğiniz bayilerimiz ve telefon numaraları bayilerimiz alanındadır.